Web Analytics

Reja e Mihrijes tregon hapur se është me cikël

Botuar nga: InfoKosova

Reja e Mihrjës, së fundmi është bërë shumë e komentuar në mediat rozë.

Ajo nuk heziton të ndaj me ndjekësit pothuajse gjithë përditshmërinë e saj.

Tringa së fundmi ndau disa produkte që mbanë në çantë, ku fokus i dhe edhe pecetës higjenike.

Ndër tjera Tringa, pyeti ndjekësit se a e ka bërë vendin rrëmujë, duke iu dhënë mundësin të përgjigjen me Po ose Jo.

Shiko foton:

 

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT