Web Analytics

Rita Ora habit me deklaratën për Dua Lipën dhe Bebe Rexhën

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora, ka lavdëruar shqiptaret e famshme në New York, në emisionin e yllit Elvis Duran.

Duke folur në emisionin në “iHeart Radio”, e pyetur për shqiptarët, Rita ka thënë se “kjo është një ndër arsyet përse e do New Yorkun”.

Tutje ajo është pyetur për artistet shqiptare dhe ka vënë theksin te tri yjet: Bebe Rexha, Dua Lipa e Ava Max.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rita Ora | Daily News (@ritaora_eu)

Nga rubrika