Web Analytics

Rita paska shtuar peshë, kjo foto e tregon më së miri

Botuar nga: InfoKosova

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg, ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.

E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi, dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Pas përfundimit të sezonit veror të ngarkuar me dasma dhe ahengje, Rita ka vendosur qe të merret me pamjen e saj, ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë.

Në këtë fustan, Rita tregon turpin e saj, e ajo që bie në sy është se ajo gjatë kësaj kohe ka shtuar pak peshë.

Të FUNDIT