Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Robert Berisha pozon me të bijën dhe duken kaq bukur

Këngëtari njihet si baba i përkushtuar dhe këtë e ka dëshmuar shpesh.

Përmes postimeve në rrjete sociale, Roberti kalon shumicën e kohës me vajzën e tij, Renen.

Edhe sot ka postuar një imazh bashkë me të, ku shihen se janë duke kaluar një kohë cilësore.

Mendoni edhe ju?/Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu