Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Romeo dhe Heidi marrin vendimin që nuk e priste askush, të largohen përfundimisht nga shtëpia?

Një zhvillim i papritur ka ndodhur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj, kanë vendosur të lënë shtëpinë pas situatës së krijuar në suitë.

Teksa po hanin darkën, në gjendje të rënduar emocionale, Romeo i ka propozuar Heidit të lënë shtëpinë dhe ajo ka pranuar

Më pas janë drejtuar për në dhomë të rrëfimit për të bërë kërkesën.

Heidi: “Do me dal”?

Romeo: “Vallaj po”.

Heidi: “Dalim”.

Romeo: “Shkojmë në dhomë të rrëfimit e zhdukemi”.

Heidi: “Do me dal”?

Romeo: “Vallaj po”.

Heidi: “Dalim”.

Romeo: “Shkojmë në dhomë të rrëfimit e zhdukemi”.

Të fundit