Web Analytics

‘Romeon nuk e shoh lojtarё tё fortё’, Donald Veshaj ka njё pёrgjigjje pёr Arbёr Hajdarin

Botuar nga: InfoKosova

Opinionisti i “Big Brother VIP 3”, Arbër Hajdari në një intervistë televizive ku ndau me publikun eksperiencën e tij në këtë format.

Gjithashtu Arbri komentoi edhe lojën që banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri po bëjnë deri tani.

Duke folur për Romeo Veshajn, Hajdari u shpreh se ‘sot nuk e sheh si lojtar të fortë’. Gjithashtu ai iu drejtua edhe fansave të aktorit të njohur.

I pyetur nëse Romeo ndihet i sigurt duke qenë se ka shumë fansa jashtë, Arbri tha:

“Mund t’i japë siguri, por unë deri tani nuk e kam parë që të jetë një personazh brenda shtëpisë që të hyjë tek lojtarët e fortë.

Se çfarë do bëjë ai nesër, nuk e di.

Por sot nuk e shoh si lojtar të fortë.”

Kaq mjaftoi dhe Donad Veshaj reagoi menjehere ne rrjetin e tij social Instgram, duke shperndar nje foto teksa e ndiqte live vellaun e tij,Romeon./VEQSHQIP/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT