Web Analytics

Ronela Hajati shfaqet tejet joshëse dhe plotë elegancë

Botuar nga: InfoKosova

Ronela Hajati është njëra nga këngëtaret më të përfolura.

Dhe jo vetëm për këngët, por shpesh ajo eshte cak i mediave roze edhe për përmasat trupore

Këngëtarja Ronela Hajati, vitin që kaloi përfaqësoi Shqipërinë në “Evrovizion”.

Këngëtarja është mjaftë aktive, dhe nuk u ndal së publikuari këngë të reja, edhe pse në “Evrovizion” nuk arriti të shkoj as në gjysmë finale.

Ronela është një nga këngëtaret, që gjithmonë bie në sy edhe stili i veshjes së saj.

Bukuoshja në një paraqitje të saj u shfaqë plot elegancë.

Fustani që ajo vendosi të vesh ishte plot shkëlqim.

Ngjyra e zezë e fustanin ja theksonte linjat perfekte trupore.

Shiko fotot:

Të FUNDIT