Web Analytics

Sara e Ledrit në gjendje të rëndë me shëndetin mendor (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Sara Hoxha, së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj një shqetësim të sajin personal.

Sara, shprehet se ka probleme me shëndetin mendorë, përkatësisht më kujtesën.

Për këtë faj i lë shtatzënisë që kishte para tri vitesh me Poin.

Sara ndër tjera pyet ndjekësit e saj, nëse dinë ndonjë vitaminë që do ia largoj këtë shqetësim.

Pra, Sara edhe njëherë e dëshmoi thjeshtësinë e saj deri në këtë nivel të tregoi për gjendjen e saj personale dhe shpirterore./kosovarja/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT