Web Analytics

Shifra marramendëse, kaq shtrenjtë kushtoi veshja e fundit e Françeskes në Prime!

Botuar nga: InfoKosova

Françeska Murati është një nga banoret më të komentuara të ‘BBV3’.

Dhe kjo jo vetëm për lojën e saj në format por dhe për paraqitjen e saj tepër stylish dhe të shtrenjtë që ajo paraqitet në çdo ‘Prime’.

Në spektaklin e se shtunes për “look-un” e saj janë shpenzuar rreth 1500 euro, kur përfshihet fustani pranveror Zimmermann 795€ dhe 695€ këpucët Christian Louboutin.

Ndryshe, ajo po komentohet edhe per lojen e forte qe po e ben ne BBVA.

Shiko fotot:

Të FUNDIT