Web Analytics

“Shpërthen” dashuria në BBVA, çfarë po ndodh mes Deas dhe Kristit

Botuar nga: InfoKosova

Donald Veshaj dhe Ilir Shaqiri hynë në shtëpinë e “Big Brother”, dje në mbrëmje për të shijuar një darkë me finalistët.

Në një moment, Donaldi ishte duke pirë cigare dhe Luizi shprehet se dëshiron ta puthë sepse i duket si Kiara, duke shkaktuar të qeshura.

Luizi: O Zot, jam bërë të të puth tani sepse po e pi cigaren si Kiara.

Donadi: Me vërtet? Hajde shpirt.

Luizi: Jo se na thonë që janë bërë 16 puthje, se i kemi numëruar sa herë janë puthur banorët, 16 puthje kemi në shtëpi.

Dea: 7 nga të cilat i kam dhënë unë.

Luizi: 7 banorë ka puthur vetëm Dea në buzë.

Dea: Mund të kenë qenë edhe më shumë, por si mbaj mend të gjitha.

Luizi: 7 banorë, numëroi dhe një herë.

Dea: Tea, Amos, Olta, Keisi, Nita, Ronaldo.

Kristi: Lind pyetja, si s’më ka puthur mua!

Luizi: Hajde Kristi, e sheh do e përdorë si kartë të fundit për të fituar çmimin.

Dea: Kristi, mos po flirton me mua? Kristi nuk përgjigjet, duke u ndryshuar kështu muhabeti.

Të FUNDIT