Web Analytics

Shperthen rrjeti në komente negative ndaj produksionit, pas eleminimit te Efit

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë po mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa Dea Mishel u eleminua e para.

Efi eshte e eleminuara e dyte sonte përkunder mbeshtetjes se madhe qe pati nga publiku, e te shumta ishin komentet negative ne drejtim te produksionit pas eleminimit te Efit njera nder banoret me te preferuar brenda BBVA./InfoKosova/
Shiko foton:

Nga rubrika