Web Analytics

Soni Malaj e veshur e tëra në të bardha, po duket si të ishte vajzë e re

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj.

Sonin e gjejmë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur në të bardha dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika