Web Analytics

Sot njё yll! Por nuk do ta besoni se di dukej Arta Kabashit para operacioneve (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Arta Kabashi, kengetare dhe njeherish edhe konkurrente ne shtepine me te famshme ne Shqiperi, BBVA 3, ka marre vemendje per bukurin dhe zerin e saj.

Mirepo Arta Kabashi dukej krejt ndryshe para se te bente nderhyrje , biles menzi edhe njihet./VEQSHQIP/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT