Web Analytics

Sot për Saren dhe Bardhin është dita më e lumtur

Botuar nga: InfoKosova

Sara Gjordeni dhe Bradhi pak javë me parë kanë ndarë lajmin e lumtur me ndjekësit e tyre.

Çifti edhe pak muaj do të bëhen prindër.

Andaj sot Sara ka treguar së për herë të parë do ti dëgjojnë të rrahurat e zemrës bebes së tyre.

“Duke pritur dr. Anen ti dëgjojmë rrahjet e zemrës sonë për herë të parë” ishte shprehur ajo./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT