Web Analytics

Elita Rudi pyet live Gjikon nëse e ka tradhtuar, si u përgjigj ai?

Elita Rudi u rikthye mbrëmjen e djeshme në ekran.

Pas një pauze një vjeçare, ajo vjen me një program të quajtur “The Elite way”. Programi është prime-time, çdo të diel në 21:30 dhe u dedikohet personazheve VIP.

Në puntatën e parë ishte i ftuar mes të tjerëve bashkëshorti i saj Gjiko.

Dhe le të themi se Elita nuk e kurseu fare.

Përkundrazi!

Nuk ngurroi ta vendoste edhe në siklet gjatë një loje me pyetje të tipit: “A e ke tradhtuar gruan”?

Gjithsesi, reperi ishte i prerë në përgjigjen e tij, duke thënë: “Po të kisha tradhtuar nuk do të isha këtu”.

Elita dhe Gjiko janë së bashku prej shumë vitesh dhe kanë dy fëmijë: Zërin dhe Botën.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ATV LIVE OFFICIAL (@atvlive.tv)

Nga rubrika