Web Analytics

Stresi tha se ka tumor, Reagon për herë të parë ish-gruaja e tij Keisi

Deklaratat e Stresit për ish-bashkëshorten e tij Keisin morën shumë vëmendje muaj më parë, sapo kishte hyrë në “Big Brother VIP Kosova”, Stresi kishte deklaruar se kërkonte të ribashkohej me Keisin.

Më pas reperi bëri një deklaratë tronditëse kur tha se Keisi ka tumor në tru, ndërkohë për disa javë Keisi nuk kishte reaguar me asnjë postim drejt deklaratave të Stresit, megjithatë me një postim ajo jep një mesazh shumë të qartë.

“S’kam kohë për urrejtje dhe energji të keqe, e kam mendjen tek paratë”, kishte shkruar Keisi duke treguar kështu se nuk i intereson aspak çfarë flitet për të megjithese Stresi e pret ta takoje.

Shiko foton:

Nga rubrika