Web Analytics

Surpriza dhe emocione – Publikohet promoja e finales së Big Brother Vip Albania 2

Botuar nga: InfoKosova

Vetëm edhe dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e Big Brother Vip Albania 2.

6 maji do të jetë dita kur njëri prej katërshes Luiz, Efi, Kristi, Dea do të jetë fituesi i çmimit të madh.

Top Channel ka publikuar promon e finales në të cilën ka përmbledhur momentet më të bukura të këtij edicioni dhe ato më të paharrueshmet.

Në klip dëgjohen edhe përjetimet e katër finalistët teksa shpjegojnë ndjesinë që u dha ky edicion.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT