Web Analytics

Tag: Alba Vukaj

Alba ngrit edhe më shumë temperaturat me bikinet e vogla nga plazhi

Ish banorja e BBVK, Alba Vukaj po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Ajo komentohet shpesh për jeten luksoze...

Alba gati po ‘thyhet’ në bel për t’i realizuar këto foto atraktive

Alba Vukaj, është një nga vajzat më simpatike që pëlqehet në vendin tonë. Ajo u bë e njohur pas pjesmarrjës...

Alba ‘tranon’ rrjetin, ekspozon trupin si modele

Alba Vukaj, është një nga vajzat më simpatike që pëlqehet në vendin tonë. Ajo u bë e njohur pas pjesmarrjës...

Temperatura të larta, por Alba e ‘kall’ krejt me foto provokuese në bikine

Alba Vukaj është një nga ish banoret e BBVA që është aktive në rrjete sociale. Duke qenë se këto rrjete...

Alba ekspozon gjoksin dhe këmbët shfaqet super atraktive

Alba Vukaj është mjaftë aktive në rrjete sociale, e më së shumti në Instagram. Ajo sjell foto te ndryshme duke...

Alba e Big Brother na prezanton me babain, shikoni sa ngjajnë

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Alba Vukaj ka ndarë një postim të veçantë pak minuta më parë. Sot, më...

Pas Portugalisë ky është destinacioni mahnitës që vizitoi Alba

Alba Vukaj, ish-pjesëmarrëse në edicionin e dytë të "Big Brother VIP Kosova", po vazhdon të eksplorojë udhëtimet në mënyrë...

Albës i ndodh e papritura, thotë se e ka nga mësyshi

Alba Vukaj është një nga ish banoret e BBVK2 që komentohet ende në rrjet. Ajo ka marrë vëmendje me pushimet...

Alba nuk përmbahet, ekspozon gjoksin si asnjëherë më parë

Alba Vukaj është një nga ish-banoret më të diskutuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram, ku...

Alba e Big Brother ‘bëhet’ nuse, publikohen pamjet dhe duket mahnitëse

Albana Vukaj ishte njëra nga banoret më të komentuara të këtij sezoni të Big Brother. Stili i saj unik...

Me foto nga pishina Alba mahnit rrjetin, ekspozon gjoksin ‘gjigant’

Ish banorja e BBVK, Alba Vukaj po qendron aktive në rrjete sociale. Nuk mungojne fotot e nxehta nga pushimet që...

Alba sjell foto nga shtrati, ndjekësit i bëjnë komentin epik

Alba Vukaj është ndër ish banoret e BBVK, më të komentuara në media rozë që pas daljes nga shtëpia...