Web Analytics
Ballina Etiketimet Ana Kauri

Etiketim: Ana Kauri

Kështu dukej Ana Kauri kur ishte bionde dhe pa ndërhyrje

Ana Kauri është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë. Ish konkurrentja e “Për’puthen”, ka qenë mjaft e përfolur kohë të gjatë për...

Ana Kauri edhe në veshje më ‘serioze’ duket atraktive

Ana Kauri postoi një fotografi të re. Ajo shihet veshur me pallto të zezë derisa e bën të duket mjaft zonjë, shkruan InfoKosova. Edhe kjo veshje...

Ana Kauri i bënë përsëri buzët?

Ana Kauri u pyet nga ndjekësit nëse ka bërë sërish ndërhyrje në buzë, përmes bashkëbisedimit në Instagram. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, tha se nuk i ka...

Ana Kauri ekspozon gjoksin ‘gjigant’

Pas Tea Trifonit duket se edhe ish konkurrentja tjetër e Përputhen Ana Kauri ka bërë ndërhyrje për ta rritur gjoksin. Kjo pasi në fotografitë e...

Ana zbërthen pantallonat dhe i “çmend” fansat

Ana Kauri ishte njëra ndër konkurrentet më të komentuar të emisionit. Ajo kishte një pëlqim mbi konkurrentin Fatjon Kuqari, e cila nuk zgjati shumë, shkruan...

“Vipat e Bllokut” demaskojnë Ana Kaurin, ia publikojnë fotografinë nga plazhi

Ana Kauri tanimë nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar. Ish konkurrentja e “Përputhen”, po merr vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale. E...

Ana Kauri me gjoks në fushë e “shtiklla” të larta vozit...

Bukuroshja e Përputhën, Ana Kauri mori vëmendje më format trupore por edhe me pamjen e saj të jashtme që kur beri ndërhyrje. Ajo po vazhdon...

Fytyra e Ana Kauri me dhe pa fotoshop

Që kur beri ndërhyrje Ana Kauri u kthye ne një nga vajzat me të komentuara. Ish konkurrentja e Përputhen, po cilësohet si një nderë femrat...

Kështu e ‘dridh’ gjoksin Ana në fustanin pa jelek derisa ec...

Ana Kauri postoi një video ku duket mjaft e nexehtë. Ajo shihet derisa është duke ecur shkallëve, shkruan InfoKosova. Veshur me një fustan mjaft të hapur...

Kështu duket në veshje tradicionale Ana Kauri

Ana Kauri tanimë nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar. Ish konkurrentja e “Përputhen”, po merr vëmendje me postimet e saj në rrjetet sociale. E...

LAJMET MË TË LEXUARA