Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Banjska

Ministri Xhelal Sveçla publikon pamje te reja: Ky është Milan Radojçiq

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla ka publikuar sot pamje nga sulmi i terroristëve ndaj Policisë së Kosovës...

Dalin pamjet, Policia e Kosovës nxjerrë autoblindën nga fshati Banjskë e cila dyshohet se ishte e mbushur me armatim

Policia e Kosovës ka nxjerrë autoblindën që dyshohet se është gjetur sot në mëngjes në malet e fshatit Banjskë...

Policia e Kosovës u shpërndan ushqim familjeve serbe në Banjskë (Foto)

Policia e Kosovës u ka shpërndarë pako ushqimore familjeve serbe në fshatin Banjskë të Zveçanit. Në fotografitë e publikuara në...

Banori serb në veri të Kosovës flet për ngjarjet në Banjskë: Dikush i ka tradhtuar sulmuesit, ka shumë pikëpyetje

Fshati Banjskë vazhdon të mbetet i bllokuar dhe askush nuk mund të largohet e as të hyjnë aty, ndërsa...

Shtatë personat nga Maqedonia e Veriut që u ndodhën afër Manastirit të Banjskës, ishin pelegrinë ortodoks

Shtatë shtetasit e Maqedonisë së Veriut u ndodhën afër Manastirit të Banjskës, të dielën kur ndodhi sulmi terrorist ndaj...