Web Analytics

Tag: Dj Geek

Dj Geek i ndodh e papritura, pak pas ndarjes nga Dafina Zeqiri

Dj Geek ishte i njohur në publik si ish i dashuri i Dafina Zeqirit. Ata kanë pak muaj që janë...

U përfol se janë bashkë, ja një detaj që i bën bashkë Keisin dhe Dj Geek

Keisi dhe Dj Geek janë në qendrën e mediave rozë pasi u komentuan për lidhjen e tyre romantike. Një detaj...