Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Tag: Egla

Çfarë i ndodhi Eglës? Banorja ulëret e tmerruar, ja si reagojnë banorët tjerë

Kur finalja e madhe afrohet me hapa të sigurt, tensioni dhe emocionet në BBVA janë në pikën më të...

Grida Duma flet për Eglën, ky është reagimi i banores së BBVA!

Me afrimin e finales së BB Vip 3, edhe rrethi i banorëve ka ardhur duke u ngushtuar. Ditën e djeshme,...

Denoncim në polici për Meritonin dhe Julin? Reagon vëllai i Eglës dhe zbulon si qëndron e vërteta

Aktorja Egla Ceno, për ditë me rradhë gjatë qëndrimit të saj në “BBV3” ka akuzuar Julin dhe Meritonin për...

Eglës i shpëton goja, nxjerr zbuluar produksionin e Big Brother Vip Albania

Disa ditë më parë, Egla Cenos iu dha mundësia për të nxjerrë në nominim kokë më kokë dy nga...

Egla tregon sekretin e Heidit? “Më tregoi kur flisnim për Romeon”

Pak para spektaklit të mbrëmjes së sotme, në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë nisur diskutimet. Teksa Egla ka qëndruar...

Heidi përplaset keq me Eglën: Dil jashtë ose do të…

Pasditen e djeshme Vëllai i Madh ka vendosur t’ju japë vajzave të shtëpisë një mison të rëndësishëm. Vajzat nuk...

‘Unë e njoh’, gazetari zbulon partnerin e Eglës, ja cili është ai!

Në një intervistë në emisionin "Wake Up", moderatori Ronaldo Sharka ka hedhur dritë mbi disa aspekte të njohura dhe...

Ndodh e papritura në Big Brother, Egla shpërthen në lot: Po pres mjekun…

Debatet në "Big Brother Albania Vip" kanë shkaktuar tension dhe përplasje mes banorëve, duke shkaktuar emocione të forta dhe...

Lidhja e Eglës, ‘shokon’ ish banorja e BBV: Gëzon gjysmën e biznesit të italianit

Egla ka habitur të gjithë me historinë e saj, se jashtë shtëpisë së Big Brother VIP Albania, kur papritur...

Uau! Banorja e BBVA, Egla Ceno rezulton e martuar në gjendjen civile. Pse e mbajti të fshehur?

Shumë pak e prisnin Egla Cenon në këtë format, të cilin e kemi parë në “Big Brother”. Një aktore...

Moderatori i njohur i ashpër me vëllain e Eglës: Nuk e di si mund të festosh për të!

Në një intervistë t në "Big Brother Fun Club", vëllai i Eglës Cenos është përballur me gazetarin Ronaldo Sharka,...

“Egla e fiton Big Brother Vip Albania 3”

Avokati Spartak Ngjela, teksa ishte i ftuar në “Breaking”, nuk ka ngurruar të komentojë as ngjarjet e fundit në...