Web Analytics

Etiketim: Engjellusha Salihu

Shyhrete Behluli takohet me këtë personalitet të famshëm në Turqi

Këngëtarja Shyhrete Behluli e jeton këndshëm jetën e saj pranë të shoqit, vajzave, djemve, nipërve e mbesave.Duket qartë se Shyhretja është tejet e lumtur...

Këto foto të Engjëllushe Salihut po i lënë pa fjalë ndjeksit...

Engjëllushe Salihu është njëra ndër këngëtaret që pëlqehet shumë nga publiku.Këngët e saja dëgjohen mjaft shumë fal zerit te saj shume te bukur.Ndërkaq ajo...

Engjëllusha Salihu po bën dritë në fustanin e bardhë

Engjëllusha Salihu është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në shoë bizin shqiptar.Ajo përflitet shumë për jetën e saj private dhe...

E keni parë Engjëllushen si vallzon me nipin e saj

Lidhshmëria që Engjëllusha ka me nipat dhe mbesat e saj është e hatshme, sidomos me nipin e saj të vogël Matinin.Engjëllusha shihet qartë se...

Kështu ia shpreh dashurinë Engjëllushja mbesës së saj Matinës

Engjëllushe Salihu është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.Kjo ka ndodhur edhe...

Engjellusha Salihu shfaqet me një stil më ndryshe, kaq e mirë...

Engjëllusha Salihu qëndron mjaftë aktive në rrjetet socilale duke sjell imazhe për adhuruesit e saj.Nganjëherë bie në sy për ndryshmiet e rralla që ajo...

Engjellusha Salihu nuk ka shkëlqyer asnjëher më shumë sesa në këto...

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të preferuara në vendin tonë.Ajo ka arritur të marrë zemrat e fansave qysh nga fillimet e karrieres së...

Kaq stil nuk e keni parë asnjëherë Engjëllushe Salihun

Engjëllushe Salihu është njëra ndër këngëtaret që pëlqehet shumë nga publiku.Këngët e saja dëgjohen mjaft shumë.Ndërkaq ajo merr vëmendje të madhe edhe në paraqitjet...

Me fustanin e hapur, Engji duket kaq atraktive

Engjellusha Salihu po befason me pamjen për festat e fundvitit.Në secilën paraqitje ajo shihet me fustane të ndryshme.Por vëmendje mori me fustanine hapur deri...

Fasule e speca turshi: Engjëllusha thotë se janë më të mirat...

Fytyrat punlike të estradës janë mjaft transparent me publikun dhe me imazhet që ata ndajnë, që nga veshja e deri tek ushqimi.Së fundi, ka...

LAJMET MË TË LEXUARA