Web Analytics

Etiketim: Engjellusha Salihu

Engji publikon foton më të bukur nga vetura

Engjellusha Salihu po qëndron aktive në rrjete sociale.Ajo po sjell momente të shuta nga puna por nuk lë anash as përditshmërina.Së fundmi publikoi një...

Engji me Shyhreten publikon videon më të ëmbël

Engjellusha Salihu dhe Shyhrete Behluli po vazhdpjnë me sezonen e dasmave.Ato po sjellin imazhe se si rregullohen.Së fundmi është Engji që publikoi një video...

Engjëllusha asnjëher nuk është dukur më bukur se kaq

Egjëllusha Salihu është shumë e përfolur në mediat rozë.Edhe pse pa skandale ajo merr vëmendjen e të gjithve më delikatesën e saj.Së fundi ajo...

Në fustan të ngushtë lëkure, Engjin se kemi parë kaq atraktive

Engjëllusha Slihu po mahnit me veshjen.Tashmë në sezonën e dasmave ajo po këndon me nënën e përpos zërit merrë vëmendje me dukjen.Veshur me fustan...

Motër e vëlla, Engji publikon foton e ëmbël me Lumin

Engjëllusha Salihu dhe Shyhrete Behluli kanë filluar sezonën e dasmave.Nënë e bijë ka kohë që këndojnë bashkë derisa në prapaskenë duket se i shoqëroi...

“Bëmë mama të të ngjaj”, Engjëllusha ndanë imazhin më të bukur...

Shyhrete Behluli dhe Engjellusha Salihu si duket kanë filluar sezonën e dasmave.Ato janë shumë të kërkuara nëpër ahengje familjare, shkruan InfoKosova.Engjellusha ka ndarë mbrëmë...

Engji befason me dukjen veshur në fustan të shkurtër

Engjëllusha Salihu kohëve të fundit po qëndron aktive në rrjete sociale.Nga përditshmëria e saj me familjen e shoqërina po sjell momente të shumta për...

Engji pozon me nënën, vëmendje merrë me fustanin e hapur

Engjëllusha Salilu publikoi një foto me nënën Shyhrete Behluli.Ato shihen të kuruara deri në detaje të veshura elegante.Engji mori vëmendje edhe me fustanin e...

Engjellusha ‘thyhet’ në mes për të treguar belin e hollë

Engjëllusha Salihu ka publikuar një foto të bukur.Veshur në komplete ajo mori një pozë duke theksuar belin e hollë.Me flokët e mbledhura e grim...

Engjëllusha me mbesen e kunatën shijojn jetën e natës

Engjëllusha Salihu publikoi disa foto e video të reja.Ajo shihet në shoqërin e mbeses së saj Elires dhe kunatës Leartës.Të gjitha janë rregulluar deri...

LAJMET MË TË LEXUARA