Web Analytics

Tag: Eni Tare

“Nuk ia fal vetes kurrë”, Luiz pendohet dhe i kërkon ndjesë publikisht ish-banorit

Ish-banori i “BBV2” Luiz Ejlli përmes një video në Instastory ka treguar një pishman të madh. Ai shprehet se brenda...