Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Tag: Gili

Gili e harroi burrin, ky super bukurosh po e shoqëron në pushime

Gili, këto pushime po i kalon më ndryshe se gjithmonë. Jemi mësuar te shohim fotografi të artistes me Ilir Beranin...

Gili befason të gjithë me deklaratën publike për renë e saj

Këngëtarja, Gili ishte e ftuar sonte në emisionin “Canapè” në T7 së bashku me nusen e djalit të saj,...

Dëshpëron Gili, shikoni se si duket pa fotoshop (Foto)

Gili është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo ka shumë vite që është në skenë dhe ende është...

Publikohet foto e Gilit dhe burrit të saj në rini, kaq të bukur ishin

Çifti Ilir Berani e Gili janë njohur e dashuruar qysh në bankat e shkollës. Iliri e Gili janë prej një...

Gili nuk po e lëshon veten, i’a kalon edhe resë së saj në këtë pikë

Reja e Gilit, është shumë më pak prezente në media krahasuar me të tjerat. Në shumë nga paraqitjet e saj,...

Sinan Vllasaliu pozon në krahët e gruas, Gili u bën komentin epik

Në estradë ka edhe miqësi të mira, të forta, e që i kanë rezistuar bindshëm kohës dhe viteve. Një nga...

Ndjekësit të revoltuar me Gilin dhe Remzien për tekstin e këngës së tyre të re

Kënga “Gjyshe” i beri bashkë Gilin dhe Remzien, ku tematika është për dashurinë e nipit, jo edhe të mbesës. Andaj...

Befason Shyhretja, i’a thotë Gilit dy fjalë publikisht

Kengetaret zakonisht jane te perfolur ne media roze edhe per jeten private. Raporti mes këngëtareve është gjithmonë i komentuar në...

Gili largon të gjitha rrudhat dhe mezi njihet, bëhet si 20 vjeç

Gili është një nga këngëtaret e pëlqyera të skenës sonë muzikore, e cila është bërë edhe gjyshe. E, ndonëse gjyshe,...

Mezi po e përballon, Gili bën ndërhyrje të frikshme në fytyrë vetëm për t’u dukur më e re (Foto)

Gili është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Ajo ka vite ne skene...

Pasi Gili publikon foto me nipin, reagon menjëherë reja e saj

Gili kohët e fundit është bërë edhe gjyshe nga nipi i saj Aleksi. Gili pak me pare ka publikuar nje...

Gili publikon foto me renë dhe nipin, kaq shumë i ngjan nipi këngëtares

Gili është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Ajo vazhdon të jetë shumë...