Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
24.7 C
Pristina

Tag: Hajnat

Hajnat vjedhin para dhe DVR në xhami

Një person (përgjegjës i xhamisë) ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë dëmtuar kasafortën e xhamisë me...