Web Analytics

Tag: Ilir Berani

Publikohet foto e Gilit dhe burrit të saj në rini, kaq të bukur ishin

Çifti Ilir Berani e Gili janë njohur e dashuruar qysh në bankat e shkollës. Iliri e Gili janë prej një...