Web Analytics

Tag: Ivana Knoll

“Mos u gëzoni herët”, tifozja atraktive Ivana Knoll thumbon tifozët pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Ivana Knoll, një tifozje e njohur kroate, ka shprehur mesazhin e saj për ndjekësit pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri. Pavarësisht barazimit, Knoll...

Tifoze e zjarrtë e Kroacisë, Ivana habit me premtimin: Kam përgatitur disa veshje pak më…

Ivana Knoll, modelja dhe fansja e madhe e Kroacisë, mbahet mend për faktin se pati rrëmbyer vëmendjen në Kupën...