Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Tag: Jonilda Vukaj

Alba dhe motra e saj vishen njejtë në pushime, të dyja ekspozojnë trupin me fustanet që kanë veshur

Alba Vukaj ndodhet në pushimet në Meksikë bashkë me familjen e saj. Ish banorja e Big Brother Vip Kosova publikoi...

‘Unë dhe ti kundër botës’ motra e Albes emocionin me foton me Alben

Alba Vukaj është bërë e njohur për publikun me pjesëmarrjen në Big Brother Vip Kosova 2. Ajo arriti të shkoj...