Web Analytics
Ballina Etiketimet Kallashi

Etiketim: Kallashi

Kallashi: Krejt mbrapsht, natën s’muj e ditën s’du

Dikur emri saj ishte më i lakuari në mediat rozë. Ajo u bë e njohur falë vallëzimeve provokuese duke u bërë vallëtarja më e zhurshmshme...

“Harroj” të vesh sytjena Kallashit i del gjoksi nga kontrolli

Valltarja e njohur Kallashi, nuk behët të postoj fotografi e të mos behet lajm në media rozë. Ajo merr gjithmonë vëmendje të fansat e saj,...

Nuk ia liroj rrugën, Kallashi del nga vetura dhe grushton qytetarin

Valltarja e njohur kosovare Kallashi, njihet për format e saj bombastike. Ajo posedon një trup të tonifikuar, të cilin shumë vajza të reja ia ka...

Kallashi e fut “kallashin” në mes të gjoksit

Donjeta Kosumi ndonëse nuk po shihet më duke vallëzuar po ajo nuk i ka ndalë fotot e zjarrta. Thuajse çdo ditë publikon nga një të...

Ja si duket gjoksi bombastik i Kallashit nga afër

Dikur mori famë falë vallëzimit të saj modern. Donjeta Kosumi është vajza nga Ferizaj e cila u komentua shumë e vazhdon ende ta ketë vëmendjen...

Kallashi vjen e ‘zjarrt’ me foton e fundit

Kallashi është ndër emrat e njohur në shqiptari. Ajo së pari u bë e njohur si valltare. Mirëpo, tani ajo njihet edhe për fotot e stilin...

Kallashi në ‘lidhje’ me Mevlanin e Përputhën?

Valltarja kosovare, Kallashi, din të i surprizoj çdo herë fansat e saj. Përveç fotove e videove të ‘zjarrta’ që ajo gjithmonë i surpziron fasnat, këtë...

Kallashi vjen mahnitëse me fotot e fundit

Kallashi është një emër i njohur tashmë për të gjithë. Ajo njihet për vallëzimet e saj në vende të ndryshme. Por, edhe për veshjen shumë dhe...

Po i ‘shpërthen’ gjoksi në veshje të ngushtë Kallashit

Valltarja e njohur kosovare Kallashi, njihet për format e saj bombastike. Ajo posedon një trup të tonifikuar, të cilin shumë vajza të reja ia ka...

Kallashi  në këto poza duket më e bukur se kurrë

Ka kohë që valltarja e këngëtarja e njohur, është larguar e nuk po shihet gjëkundi. Kallashi po mungon dhe ka kohë që më nuk është...

LAJMET MË TË LEXUARA