Web Analytics

Tag: Karim Adeyemi

I dashuri i Loredanës, dhëndri i Kosovës publikon video duke dëgjuar këngën “Mora fjalë”

Tash e disa ditë, Karim Adeyemi dhe futbollisti i Dortmundit, Emre Can janë duke qëndruar në vendin tonë. Karim Adeyemi,...

E tregon publikisht, ja kujt po i’a ka frikën i dashuri i Loredanës

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Loredana e ka konfirmuar muaj më parë lidhjen me yllin e Borussia Dortmundit, Karim...

Sa i kujdesshëm, i dashuri i Loredanës bën gjestin e veçantë për Hanën vajzen e Loredanes e Mozzik-ut

Loredana ka kohë që ka njoftuar lidhjen e re me futbollistin e njohur Karim Adeyemi. Ajo shpesh sjell momente nga...

Karim Adeyemi publikon foto intime me Loredanen

Loredana dhe Karim Adeyemi duket se po përjetojnë ditët e tyre më të mira. Çifti herë pas herë poston momente...

E kritikuan për lidhjen me Loredanen për performancë të dobët në lojë, reagon futbollisti

Këngëtarja me famë botërore, Loredana, së fundi është kritikuar se po ndikon në përformancën e të dashurit të saj...

Karim shënon gol dhe ja dedikon të dashures Loredanës, gjesti i veçantë në fushë

Pas kritikave të shumta se nuk po shfaq aftësitë e tij në fushë, Karim Adeyemi është rikthyer fuqishëm në...

Pamje brenda shtëpisë së Loredanës dhe partnerit të saj për festat e fundvitit

Loredana Zefi dhe Karim Adeyemi janë tash e disa muaj bashkë dhe po e shijojnë romancën e tyre. Por ata...