Web Analytics

Tag: Keisi Medini

Vajza e Sabanit, ish banorja e BBVA bëhet nuse, publikohen pamjet

Keisi Medini ka ndarë një foto të saj në një fustan të bardhë, duke e shoqëruar me prindin e...

Ish banorja e BBVA çmend pushuesit në plazh me format mahnitëse

Plazhi është bërë fokusi i vëmendjes për ndjekësit e Keisi Medinit, ish-banoren e Big Brother VIP Albania, pasi ajo...

Keisi reklamon të pasmet e mëdha me foto nga palestra

Keisi Medini është mjaftë aktive në rrjete sociale. Ajo poston foto të ndryshme duke informuar audiencën se çfarë po bënë. Keisi...

Keisi sjell foto me nënën dhe gjyshen, kaq shumë ngjajnë

Keisi Meidini është e njohur si vajza e këngëtarit të njohur Sabianit. Por, vëmendje të madhe tek publiku mori me...

Keisi shfaqet super atraktive me foto parapasqyre

Keisi Medini ishte njour si vajza e këngëtarit Sabianit por më shumë vëmendje mori me pjesëmarrjen në Big Brother...

U përfol se janë bashkë, ja një detaj që i bën bashkë Keisin dhe Dj Geek

Keisi dhe Dj Geek janë në qendrën e mediave rozë pasi u komentuan për lidhjen e tyre romantike. Një detaj...

Në një romancë me Noizy-n? Habit Keisi dhe zbulon si qëndron e vërteta

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Keisi Medini, ishte sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana”. Pasi foli pak...

Një këngë me babi Sabianin së shpejti…/Keisi Medini zbulon të vërtetën

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja e edicionit të dytë...

A ka më kontakte me Lorenc Hasramën? Keisi Medini zbulon të vërtetën

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio këngëtarja dhe njëkohësisht ish-konkurrentja e edicionit të dytë...

Prindërit e divorcuar, Keisi tregon arsyen se pse nuk flet për raportin që ka me nënën e saj

Ish-banorja e Big Brother, Keisi Medini ka rrëfyer si kurrë më parë marrëdhënien e saj me nënën e saj...

‘Do ngel pa martuar’, Keisi ka një frikë dhe fajin e ka Sabiani

E ftuar këtë javë në "Why Not" në RTV Ora, Keisi Meidni foli dhe për jetën e saj personale....

Kristit i kërkohet të telefonojë Keisi Medinin, ja veprimi epik që bën finalisti i BBV

Big Brother Vip Albania ka mbaruar, por ish banoret e ketij spektakli jane te pranishem ne shume intervista te...