Web Analytics

Tag: Lotina Haziri

Lotina publikoi videon e ëmbël me Mozzik por ja çfarë bie në sy

Lotina dhe Mozzik janë çifti më i ri i showbiz-it dhe njëkohësisht një prej çifteve më të komentuar të...

Nuk përmbahet Lotina, publikon video intime me Mozzik

Lotina dhe Mozzik janë një nga ciftet më të komentuar në estradë. Edhe pse ka vetëm pak ditë që zyrtarizuan...

‘Gjëja më e bukur që m’ka ndodhur’, Mozzik flet për herë të parë për lidhjen me Lotinën

Romanca e Mozzik-ut dhe Lotinës u komentua shumë kudo nëpër rrjet edhe pse prej dyshes nuk kishim asnjë deklaratë...

Nuk përmbahet Lotina, poston foto provokative nga dushi dhe i’a dedikon Mozikut

Prezantuesja kosovare Lotina Haziri ka djegur rrjetin me foto provokuese nga pushimet në Afrikë. Ajo ka pozuar me bikini duke...

Lotina publikon pamjet, shihni si i rri gati Mozzik-u të dashurës

Reperi Mozzik dhe vajza e politikanit Lutfi Haziri, Lotina, kanq qenë në qendër të vëmendjes së fundmi. Ata janë përfolur...

Më në fund Lotina e konfirmon lidhjen me Mozzik, habit me foton pranë tij

Në javët e fundit, ka pasur shumë spekulime dhe thashetheme rreth një lidhjeje të mundshme mes reperit Mozzik dhe...

Publikon foto, vajza e Lutës e konfirmon lidhjen me Mozzik?

Mozzik, reperi i njhoru shqiptar është përfolur së fundmi në media në lidhje me jetën private. Ai ka publikuar një...