Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Tag: Lyrical Son

Duket shumë më i ri, por nuk do besoni sa vite mbushi Lyrical Son

Rep-artisti shumë i dashur për publikun Festim Arifi i njohur me emrin artistin Lyrical Son festoi dje ditëlindjen. Ai ka...

Lyrical Son baba bëhet për herë të tretë, mësohet gjinia dhe emri i fëmijës

Rep-artisti i njohur Lyric Son para disa muajsh ka paralajmëruar se së shpejti do të behët baba. Lajmin e bukur...