Web Analytics

Tag: Nevina Shtylla

‘Vjehrra më bën kritika’, ‘Dua të jetoj vetëm’, Nevina befason duke treguar raportin me vjehrren e saj

Moderatojra e dashur për publikun ishte mbrëmë e ftuan në Cherry on Top, tek Bora Zemani. Ajo është pyetur për...

Nevina Shtylla tregon trupin me ngjyrë me fustan super të shkurtër

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të bukura shqiptare. Ajo komentohet për bukurinë dhe ëmbëlsinë që përcjell në secilën...