Web Analytics
Ballina Etiketimet Nevina Shtylla

Etiketim: Nevina Shtylla

Nevina Shtylla mahnit rrjetin, vishet si ‘princeshë’

Nevina Shtylla është një emër i përfolur në mediat rozë. Mirëpo edhe më shumë filloi të komentohej pasi mori pjesë në videoklipin e Capital T...

Në një lidhje me Capital T? Befason Nevina Shtylla: Më propozoi..”

Protagoniste në videoklipin e fundit të Capital T ishte Nevila Shtylla. Para se video të publikohej dyshja publikuan një fotografi ku shiheshin të buzëqeshur krah...

Mori pjesë në klipin e Capital T, Nevina shfaqet kaq bukur...

Nevina është shfaq magjepsëse. Moderatorja shqiptare e cila është e pëlqyer dhe mjaft e ndjekur në instagram dje ka sjellë një imazh të ri, shkruan...

Zbulohet pse erdhi fotoja e Capital-T me Nevina Shtyllën, çfarë fshihej...

Reperi i njohur Capital-T disa ditë më parë postoi një foto në llogarinë e tij në Instagram ku bëri një bujë të madhe. Ai postoi...

Pasi doli publikisht me moderatoren shqiptare, Capital T bën këtë veprim

Reperi kosovar, Capital T, befasoi të gjithë percjellesit me fotografinë e fundit. Ai u pa në krah me moderatoren shqiptare, Nevina Shtylla, teksa shkroi: Buzëqeshje,...

Zbulohet, qe sa kohë shihen bashkë Capital T dhe moderatorja bukuroshe

Nje lajm bomb vjen ekluzivisht nga Kryefjala,  kohe kur “fjetem mendjen” se Capita-T ishte ne nje marredhenie me Adrola Dushin. Ama sot burime te sigurta...

Me foton që po tregojmë zbuluam se Nevina Shtylla nuk është...

Nevina Shtylla ish Miss Shqiperia, qe mori famen si moderatore ne ekranin e Tv Klan dhe me vone ne TCH u be e dashur...

Konfirmohet lidhja? Capital T del publikisht me modaratoren shqiptare

Capital T duket se e ka zyrtarizuar lidhjen me moderatoren shqiptare, Nevina Shtylla. Reperi kosovar ka publikuar një foto me Nevinen. “Buzëqeshje” është shkrimi i...

Prezantuesja e “Përputhen 1” iu lë pa gjumë sonte me bikini

Nevina Shtylla ishte prezantuesja e emisionit të dashurisë Përputhën 1. Nga ky emision i Nevines, doli vetëm një çifte Ina dhe Geri, lidhje e cila...

Nevina Shtylla shfaqet e ‘zjarrt’ nga plazhi

Nevina Shtylla komentohet për bukurinë mahnitëse që pëlqehet shumë nga publiku. Për dallim nga shumë vajza tjera ajo duket mjaft natyrale e pa ndërhyrje, shkruan...

LAJMET MË TË LEXUARA