Web Analytics
Ballina Etiketimet Rudina Dembacaj

Etiketim: Rudina Dembacaj

Në ftesën e dasmës, Rudina Dembacaj ka vënë këtë kusht për...

Moderatorja dhe aktorja shqiptare, Rudina Dembacaj së shpejti do të kurorëzojë dashurinë me Mark Frrokun. Është përfolur për shumë gjatë ceremonia e martesës dhe tani...

Në prag të martesës, Rudina Dembacaj merr këtë vendim në lidhje...

Rudina Dembacaj ka zbuluar datën e martesës. Aktorja shqiptare dhe biznismeni shqiptar kanë vendosur të martohen meqë rast kanë treguar se do bëjnë një festë...

Ish bashkëshorti e harron Rudinën, publikon foto me një vajzë

Marrëdhënia e Rudinës me ish bashkëshortin ka qenë mjaftë e komentuar në mediat rozë. Edhe pas ndarjes kanë ruajtur raportin, duke u shfaqur si dy...

Rudina Dembacaj gati për dasmë, a do të jetë i ftuar...

Rudina Dembacaj është padyshim një nga emrat më të përfolur në media. Herë pas here deklaratat e saj shkaktojnë bujë dhe kështu emri i aktores...

Rudina bën lëmsh rrjetin, ajo dhe Mark Frroku do të bëhen...

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj shpesh kujdeset të jetë në krye të mediave rozë. Kësaj radhe ka ndarë disa video duke u shprehur tejet e...

‘Më vjen të të shkul flokët’, Rudina Dembacaj sherr me komentuesin:...

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj ka bërë një bisedë virtuale me fansat në Instagram. Përpos pyetjeve, një prej tyre i ka bërë një...

Ja cilës të famshme shqiptare ia “mori” burrin Arbana Osmani

Moderatorja bukuroshe Arbana Osmani, është një nga vajzat më të dashura dhe më të komentuara në media sociale. Ajo ka mbi 20 vite karrierë në...

Dikur ka qenë shumë e shëndoshë por shikoni si duket sot...

Rudina Dembacaj ka bërë për vetë të gjithë publikun shqiptar me ciltërsinë dhe transparëncën e saj. Ajo e ka filluar karrierën e saj në një...

Rudina Dembacaj joshëse në bekine me poza nga plazhi

Rudina dukej atraktive me bikini njëpjesëshe. Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe të vazhdueshme nga përditshmëria e saj,...

Edhe pse e lumtur me Mark Frrokun, Rudina i bën urimin...

Prej kohësh moderatorja e njohur Rudina Dembacaj na ka zbuluar se ajo ruan një marrëdhënie speciale me ish-bashkëshortin, Aleksin duke treguar vazhdimisht respekt për...

LAJMET MË TË LEXUARA