Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Shkenda Dubova

‘Pa pare janë’, Shkenda Dubova bën kërkesën e papritur!

Shkenda Dubova është një nga biznesmenet më të suksesshme nga femrat shqiptare. Ajo u bë e njohur si këngëtare por...

Ish këngëtarja dhe biznismenja e njohur e konfirmon se do të hy në ‘Big Brother VIP Kosova’

Shkenda Dubova është tejet aktive në mediat sociale duke ndarë momente te ndryshme. Në një intervistë të dhënë nga Shkenda...

Shkenda Dubova na prezanton nënën, qenka kaq e re dhe e bukur

Shkenda Dubova është një personazh shumë i njohur për publikun tonë. Ajo e filloi karrierën si këngëtare, por tani po...

Shkenda Dubova shkëlqen në dasmë, kaq bukur është rregulluar

Shkenda Dubova është një nga emrat më të komentuar të estrades. Ajo ka krijuar biznesin e saj qendren e dobesimit...