Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Tag: Stresi

U aludua se i bëri “diss”, Stresi sqaron komentin ironik për Don Xhonin

Në kohën kur transmetuesi publik i Kosovës synon të marrë pjesë në Eurovizionin e ardhshëm, diskutimet për kush do...

Stresi bën të paprituren, tallet keq me Bucin para Veronës

Mbrëmjen që lamë pas, janë takuar disa ish banorë të “BBVK”, në mesin e tyre Stresi,Buci dhe Verona. Në një...

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me banorin e BBVA, Romeo Veshajn

Artisti i njohur shqiptar, Stresi, së fundmi ka komentuar lojën e banorëve të Big Brother VIP Albania 3. I ftuar...

Stresi thotë se me Saren e BBVA kanë jetuar në një lagje: Befason me deklaratën për të

Stresi ka qenë i ftuar së fundmi në ‘Fan Club’, ku ka folur për lojën e banorëve brenda. Ai ka...

Stresi takohet me Lumbardhin, publikon foto me të dhe habit me përshkrimin e fotos

Stresi dhe Lumbardhi janë takuar dje për herë të parë si fitues. “Te gjithe e kan fituar big brother-in vec...

“Sarën e njoh prej vitesh”, Stresi sqaron deklaratën që bëri për Sarën për boksierin që kishte lënë jashtë

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Big Brother Radio” qenë artisti i njohur, Stresi për të bërë një...

“Dallohet miza me elefantin”, Stresi zbulon se cilin banor të BBV3 e mbështet!

Artisti i njohur Arkimed Lushaj, i njohur me emrin artistik Stresi, së fundmi ka dhënë një intervistë për të...

‘Shokon’ Stresi, zbulon se ka qenë në lidhje me dy nga vajzat e Big Brother VIP Albania 3

Në një intervistë për emisionin “Big Brother Radio”, artisti i njohur Stresi u ftua për të bërë një analizë...

‘La një super djal jasht që e priste dhe me besim e lejoi të futej në BBV’, Stresi i’a qet të fshehtat në pah...

Sara ka treguar se kishte lënë një lidhje pezull jashtë bëhet fjalë për boksierin Jurgen Uldedaj. Në një bisedë...

“Qenke bërë si Era Istrefi”, shakaja e ndjekësit e nervozon dhe bën që Stresi të marrë vendimin e papritur

Reperi i njohur, Stresi ka publikuar një fotografi të tij në rrjetin social Instagram. Ai shfaqet i veshur me një...

Ja vlen me e çu deri në finale, Stresi befason me përkrahjen e këtij banori të Big Brother Vip Kosova

Azemi po komentohet edhe jashtë “BBVK” për lojën e tij brenda shtëpisë. Një mendim lidhur me të e ka dhënë...

Stresi përkrah këtë banore të Big Brother, ka edhe dy fjalë për të

Fituesi i Big Brother VIP Kosova 1, Stresi, ka shprehur mbështetjen e tij për Shqipen, banoren e edicionit të...