Web Analytics

U eliminua prej ‘Ferma VIP’ dhe u dërgua në bregdet, çfarë po ndodh me fermerin?

Botuar nga: InfoKosova

Valeri ka humbur sfidën përballë Gledis në spektaklin e shkuar të “Ferma VIP”, i cili së bashku me të ishte një nga dy më pak të preferuarit e publikut.

Teksa u eliminua prej shtëpisë, Agai e nisi Valerin në një zonë bregdetare dhe qëndrimi i tij është i monitoruar me kamera.

Deri në mbylljen e televotimit për të ai do të qëndrojë aty.

Sakaq, ditën e sotme Valeri kishte një thirrje për Again të cilit i tha: “O Aga, ku je Aga? Faleminderit Aga”.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Të FUNDIT