Web Analytics

Vajza e Besart Halimit feston ditëlindjen, kaq shumë është rritur

Botuar nga: InfoKosova

Besart Halimi është një nga artistët që disa hite të tij janë të pavdekshme në industrinë e muzikës.

Besarti sot ka arsyeje për të festuar.

Në familjen e tij, vajza e tij e vogël Ohana po feston ditëlindjen.

Kujtojmë që Besarti është baba i dy vajzave, dhe ka një jetë të lumtur bashkëshortore.

Ai ka ndarë fotografi me vajzën duke ia dedikuar fjalët më të mira./Kosovarja/

Shiko fotot:

Të FUNDIT