Web Analytics

Vesa Smolices i publikohen fotot para operacioneve plastike, duket tjetёr njёri (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Vesa Smolica , banorja e BBVA 3 , po pelqehet nga publiku per shkak te zerit te saj.

Ajo eshte nje banore e drejtperdrejt , e cila e shpreh mendimin e saj sido qe te jete ai.

Mirepo ne rrjete po qarkullojne video dhe foto te Veses e cila kishte marr pjese tek The Voice Of Albania./VEQSHQIP/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT