Web Analytics

Videoja virale ku prekej me Romeon, reagon ish banorja: Ishte një moment…

Botuar nga: InfoKosova

Dea Vieri ka komentuar së fundmi një video virale, ku shihet mjaft e afërt me Romeo Veshajn.

“Big Brother Fan Club”, Dea Vieri është shprrhur se nuk ka pasur asgjë mes tyre.

Ka qene opinionisti, Ronaldo Sharka që e ka pyetur në lidhje me videon dhe faktin që nuk ka pasur asnjë reagim nga Dea.

Ai e pyeti nëse ajo e ka parë videon dhe çfarë sqarimi ka për situatën e cila u komentua shumë në media.

Ronaldo: Videon e ke parë?

Dea Vieri: Po e kam parë. Ishte thjesht një moment afrimiteti, vetëm kaq domethënë, një prekje kaq. Nuk e zhvillova sepse nuk pata interes të zhvilloja diçka me Romeon. Nuk më pëlqeu.

Të FUNDIT