Web Analytics

Vildane Zeneli ‘djeg’ rrjetin veshur me fustanin e shkurtër rozë

Modelja e njohur, Vildane Zeneli është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan me ndjekësit e saj momente të ndryshme.

Vildanja kësaj radhe është shfaqur e veshur me një fustan “pink” dhe po i shkon shumë.

Ajo ka vene ne pah asetet e bollshme duke u pelqyer mjaft nga publiku.

Shiko fotot:

Nga rubrika