Web Analytics

Xhulit i ndodh e papritura: Çka po ndodh me jetën time

Ish finalista e ‘Big Brother Kosova’ Xhuliana Nura kohës së fundit është tejet e angazhuar me projekte të shumta.

Ajo ka publikuar një story ku ishte shprehur “Qa u be me jetën time, vrap fitens, vrap takime me klient, vrap me bashkëpunime marketing, vrap me provat e kërcimit të Dancing with the star” ka shkruar Xhuli.

Nga kjo kuptojmë se modelja nuk ka të ndalur dhe është tejet energjike.

Gjithashtu Nura është e pranishme edhe në shumë intervista ku ka treguar se udhëton shumë herë drejt Anglisë të familja e saj./Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika