Web Analytics

Zbulohet skenari i natës finale të BBVA? / Foto që po bën gjiron e rrjetit

Me gjashtë maj, të shtunën është nata e madhe e finales së BBVA. Katër finalistët e zgjedhur janë Luizi, Efi, Dea dhe Kristi.

Në një video në TikTok që po qarkullon nga fansat e Big Brother, thuhet se Luizi dhe Dea do të jenë dy finalisët e fundit, ku edhe Luizi do ta fitojë çmimin e madh.

Tutje thuhet se Luizi do të shkoj në bashki ku do të kurorëzohen me Kiarën, dhe aty do të jenë duke i pritur e emë e tij dhe shumë të tjerë.

Gjithashtu sipas mesazhit të publikuar thuhet se gjatë asaj nate do të këndojnë këngëtart, si Noizy, Elvana, etj. Shiko foton:

Nga rubrika