Web Analytics

“Zonjë e kulluar”/ Olta Gixhari flet për përplasjen me Kiarën në post BBV

Që pas daljes nga “Big Brother VIP” Ola Gixhari ka qenë mjaft aktivë në rrjetet sociale, ku shoesh herë publikon foto apo video nga përditshmëria e saj.

Aktorja fitoi goxha popullaritet si para dhe pas Big Brotherith dhe tashmë ajo përpiqet që të jetë sa më pranë fansave të saj ku shpesh herë bën biseda virtuale me ta.

Së fundmi, ish-banorja ka realizuar një ‘Ask me a question’ ku iu është përgjigjur disa prej pyetjeve që ndjekësit i kanë bërë dhe një ndër ndër to kishte të bënte me çiftin Luiz-Kiara.

Fillimisht, Olta është pyetur nga një ndjekës se përse u soll ashpër me Kiarën në “Post Big Brother VIP’ dhe e quajti ‘zonjë e kulluar’ nga video promo që është publikuar disa ditë më parë, ku ajo u përgjigj:

“Unë iu drejtova me të njëjtën fjalë që Kiara përdori për veten e saj “jam e kulluar” dhe ju e dini që unë s’ta përtoj dhe as nuk luftoj për disa ‘followers’ më shumë.”

Shiko postimin:

Nga rubrika