Web Analytics

4 vite martesë, Greta Koçi zbulon për herë të parë detaje për partnerin

Botuar nga: InfoKosova

Pas një kohe të gjatë shkëputjeje, Greta Koçi është rikthyer për të qenë përballë pyetjeve të fëmijëve të Piter Pan.

Këngëtarja ka folur për herë të parë për martesën e saj, duke treguar më shumë detaje rreth partnerit dhe marrëdhënies së tyre.

“Kam 4 vjet që jam martuar, por nuk kam bërë dasëm.

Ai është shqiptar dhe tani ne jetojmë në Amsterdam.

Ai është inxhinier softuerik, komplet fusha të ndryshme; mundohet të më shoqërojë mua gjatë koncerteve por jemi të dy shumë të zënë, gjejmë të mesmen e artë për të kaluar kohë me njeri-tjetrin.

Jemi si shokë, e mbështesim njeri-tjetrin.”- u shpreh artistja për “Në kurthin e Piter Pan”.

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,178FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT