Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

A do të bëhet xheloze Lulja? Meda shfaqet krah dy bukurosheve të estrades

Meda është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Meda në mbrëmjen e radhës do të jetë bashkë me Kidën dhe Shkurte Gashin.

Duket se nga kjo Lulja do të bëhet paksa xheloze./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit