Web Analytics

A e keni ditur rolin e gruas së Alaudin Hamitit në Big Brother Vip Kosova?

Botuar nga: InfoKosova

Big Brother Vip Kosova 2 ishte mjaft i pëlqyer nga publiku duke thyer rekorde shikueshmërie.

Te premten u mbajt finalja dhe fitues u shpall Lumbardh Salihu.

Në një postim që është bërë në rrjete sociale thuhet se gruaja e Alaudinit ka marrë pjesë në udhëheqejen e Big Brother madje ka qenë edhe ideatorja.

‘2 Big Brother ecen Matermind, Big Brother, vet prapaskena, koka, ideatorja.legjenda o ky personi këtu’ ka shkruajtur një ndër punëtorët e Klanit krahas fotos me të.

Ndryshe, ky edicion ishte mjaft i pëlqyer nga publiku ku kishte personazhe mjaft interesnte sic ishte Edona James./Infokosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT